O Elixír akademii

Elixír akademie vznikla v roce 2012 jako vzdělávací instituce, pod kterou spadá pořádání akreditovaného rekvalifikačního kurzu Pilates, Cvičitel zdravotní tělesné výchovy a Jógy pro budoucí instruktory, a školení, která jsou určena nejen instruktorům, ale i nadšencům a příznivcům zdravého pohybu (pro účast na školení nemusíte být certifikovaným instruktorem).

Rekvalifikační kurzy, školení a semináře s důrazem na kvalitu a zdravý pohyb vedou přední instruktoři pilates, zdravotního cvičení a jógy.
Naše akademie za svou existenci vychovala již několik set vysoce kvalifikovaných a zároveň empatických lektorů, kteří dokáží vést, motivovat a inspirovat své klienty ke změnám k lepšímu.
Elixír akademie je aktivním členem České komory fitness a v rámci Soustavy národních kvalifikací jsou naši lektoři zároveň zkušebními komisaři a Elixír studio je oficiálně schváleno jako zkušební prostor. Naši uchazeči tedy mohou skládat zkoušku „doma“.

Věříme, že Elixír akademie splní Vaše sny o kvalitním vzdělávání v oblasti pohybu, a to nejen díky profesionálům, kteří v rámci Elixír akademie vyučují, školí a přednášejí, ale hlavně díky našemu nadšení a velkému nasazení, se kterou své know-how předáváme. Už nyní jste součástí naší velké rodiny, ve které se vzájemně podporujeme a inspirujeme :).

Těšíme se na osobní setkání!

Za tým Elixír akademie s úctou

PhDr. Olga Huspeková – zakladatelka společnosti

Kateřina Růžičková
manažer Elixír Akademie

Pro bližší informace, dotazy a rady se mi prosím ozvěte:

e-mail: info@elixirakademie.cz

tel.: +420 777 270 120