Školení

Školení jsou určena pro všechny zájemce o rozvoj v lektorské činnosti, nadšence do cvičení a pohybu. Účast na školení není podmíněna účastí v rekvalifikačním kurzu ani certifikátem.

Co Vám školení přinese?

Rozšíření vědomostí v případě, že jste nebo chcete být lektor, pochopení principů cvičení pro lekce v případě, že jste pilates nadšenec, diplom o účasti na školení, skripta s probranou látkou a zásobníkem cviků.

 

Komu je školení určeno?

Všem :-) Absolventům nebo účastníkům rekvalifikačního kurzu slouží jako „nástavba“ k látce probrané na kurzu. Všem ostatním nadšencům i úplným začátečníkům, není třeba mít absolvovaný rekvalifikační kurz, nebo být certifikovaný instruktor. Po absolvování školení obdržíte diplom o účasti, na jehož základě nemůžete vést vlastní lekce, ale poznatky ze školení můžete využít pro svou vlastní lektorskou činnost.

 

Kde, kdy a jak školení probíhá?

V provozovně Elixír studia v prostorech Powerfit private fitness, Praha 2 podle času uvedeného v přihlášce. Školení si můžete zakoupit jednoduše – klikněte na tlačítko MÁM ZÁJEM a budete přesměrováni na e-shop. Případně se můžete přihlásit přes formulář u jednotlivých školení a my Vám jej zarezervujeme.

 

Z důvodů zkvalitňování našich školení (kapacita, prostor, pomůcky, materiály) je nutné omezit počet účastníků na školení, což ovšem vyžaduje zavedení STORNO PODMÍNEK. Věnujte jim, prosíme, pozornost a velmi děkujeme za pochopení a akceptování. Vaše místo na školení je garantováno AŽ PO PŘIJETÍ PLATBY NA BANKOVNÍ ÚČET.

Co se děje v případě, že:

– zrušíte svou účast na školení více než 28 dní předem: poplatek 100 Kč
– zrušíte svou účast na školení 28-15 dní předem: poplatek 200 Kč
– zrušíte svou účast na školení 14-8 dní předen: bude Vám strženo 50 % z ceny
– zrušíte svou účast na školení méně, než 7 dní předem: bude Vám ztrženo 100 % z ceny
V případě, že nemůžete dorazit na školení, je možné školení převést na náhradníka (kamarádka, přítel, maminka :-)
Přesun na jiné školení je akceptován POUZE JEDENKRÁT!
 
VÁŽÍME SI VAŠEHO ZÁJMU O ŠKOLENÍ, a proto můžete uplatnit 10% slevu v případě, že jste již školení absolvovali a chcete si osvěžit znalosti.